Jūlijā atklās četras joslas uz Salu tilta; tilts būs ar LED gaismām, kamerām un citām eskstrām

0 komentāri

Līdz šā gada beigām būvnieki paredzējuši savest kārtībā Salu tilta pirmo posmu. Tilts būs moderns – ar LED apgaismojumu, videonovērošanas kamerām, kā arī invalīdiem un velosipēdistiem piemērotu vidi. Šodien būvnieki izrādīja tiltu žurnālistiem un ļāva ielūkoties arī garajos tuneļos, kas atrodas… tilta iekšpusē.

Kamēr uz tilta rosās strādnieki, autovadītājiem nākas paciest ātruma ierobežojumus – tiesa gan, ar atļautajiem 30 kilometriem stundā te pārvietojas tikai retais, lielākoties visi traucas ātrāk. Jau drīzumā ceļa strādnieki pārcelsies uz otru tilta pusi, kurs mašīnas plūst virzienā no centra uz Pārdaugavu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Salu tilts būvēts no 1968. līdz 1971. gadam, un līdz šim tā pamatīgi remontēts nebija ne reizi. Interesanti, ka padomju laikos tiltu būvēja ar domu, ka Lucavsalā atradīsies milzīgs sporta komplekss, taču plāni izgāzās.

Tilta būvinženieris atceras arī kādu iespaidīgu ainiņu no vērienīgās būves celtniecības procesa.

Būvinženieris lēš, ka Salu tiltam būtu jānokalpo vismaz 100 gadus, un pēc šim remontdarbiem nākamreiz to pamatīgi apkoptu vajadzētu pēc 50 gadiem. Jāpiemin, ka tilta remontdarbi no Rīgas nodokļu maksātāju naudas izmaksās 8,74 miljonus bez PVN, un tos iecerēts pabeigt 2018. gadā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas