Jelgavas autobusu ražotāja finansēs ”atpakaļgaita”

0 komentāri

Salīdzinot ar 2012. gadu, kad AS “Amo Plant” apgrozīja 5,766 milj. eiro (4,052 milj.Ls), pērn tā apgrozījums ievērojami sarucis, nokrītot līdz 3,240 milj.EUR (2,277 milj.Ls). Ražotāja zaudējumi pagājušajā gadā saglabājušies 2012. gada līmenī un bijuši 2,945 milj. eiro (2,070 milj.Ls) apmērā.

Kā norāda AS “Amo Plant”, 2013.gadā zaudējumi izveidojušies piespiedu dīkstāves dēļ, kas saistīta ar pamatakcionāru lēmumu par tai piederošo akciju paketes nodošanu.

2013. gadā, kā norāda AS “Amo Plant”, būtiskas izmaiņas uzņēmuma darbībā nav notikušas. Uzņēmuma resursi pagājušajā gadā novirzīti pasūtījumu izpildīšanai, sagatavošanai pamatakcionāru nomaiņai un jaunu tirgu apgūšanai.

Pērn uzņēmumā arī norisinājusies sagatavošanās nākotnes izmaiņām, kā ietvaros veikta iekšējā restrukturizācija, kas ļāvusi samazināt ražošanas un administratīvos izdevumus. Tāpat arī AS “Amo Plant” ieguvis sertifikātus transportlīdzekļa tipa apstiprināšanai Eiropas Savienībā un Krievijā, kas ļaus reģistrēt saliktos “Amo Plant” autobusus norādītajās teritorijās un tādejādi būtiski palielināt komerciālo potenciālu un paplašināt noieta ģeogrāfiju.

Uzņēmuma plāni paredz, ka tā projektētā jauda tiks sasniegta 2019.gadā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas