Jaunu automašīnu tirdzniecība Krievijā septembrī nokrītas par 20,1%

0 komentāri

Krievijā šā gada septembrī pārdoti 197 233 jauni automobiļi, kas ir par 20,1% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn, trešdien paziņoja Krievijas Eiropas uzņēmumu asociācija (AEB).

Šis kritums seko augustā reģistrētajam samazinājumam par vairāk nekā 25%.

Tikmēr šā gada pirmajos deviņos mēnešos jaunu automašīnu pārdošanas apjoms samazinājies par vairāk nekā 13%.

Automašīnu tirdzniecības samazināšanās galvenokārt tiek skaidrota ar Krievijas ekonomikas izaugsmes tempa palēnināšanos.

AEB gan cer, ka jaunu automobiļu pārdošanas apjoms turpmākajos mēnešos piedzīvos kāpumu, ņemot vērā Krievijas valdības ieviesto programmu, kuras laikā autovadītājiem tiek piedāvātas atlaides, ja viņi metāllūžņos nodod savus novecojošos spēkratus un iegādājas jaunus.

Prognozes liecina, ka Krievijā šogad kopumā tiks pārdoti aptuveni 2,45 miljoni jaunu automobiļu, kas gan būs par 12% mazāk nekā pērn.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas