Jaunais Audi TT – iespaidīgs ātruma spēkrats

0 komentāri

Audi TT automašīna ir viena no tām, kuras jaunais modelis nevar parādīties ikdienišķā veidā. Tāpēc Autoziņas ar jauno Audi TT nolēma iepazīties daudz intīmākā atmosfērā – naktī.

Audi TT dizains nedaudz atgādina sporta auto R8 pludlīnijas, bet TT modeļa koncepts ir aizgūts no motosacensībām Tourist Trophy, kas jaunā TT modeli padara īpaši iekārojamu. Vispirms jau AUtoziņas vērš uzmanību kaut vai uz tādu elementu kā lukturi. Skaidrs, ka tie auto nepadara ne jaudīgāku, ne ātrāku un pilnīgi noteikti – ne lētāku. Taču Autoziņu skatījumā Audi TT lukturi ir kaut kas līdzīgs mākslai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt, runājot par to, kas atrodas zem motora pārsega – varētu domāt, ka divu litru dzinējs un 230 zirgspēki nebūtu gana daudz. Tomēr tā nav – Audi TT ir jaudīgs sporta auto. Turklāt tam ir visu riteņu piedziņa, divsajūgu pārnesumu kārba, 18 collu diski. 100 km/h Audi TT sasniedz mazliet virs piecām sekundēm.

Autoziņas ļoti atzinīgi novērtēja jauno Audi TT modeli, taču arī norādīja – tie, kas vēlēsies šo auto iegādāties, jārēķinās ar faktu, ka krietni tiks patukšots maciņš. Vairāk skaties video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas