Jāņi visbiežāk iegādājas Volkswagen un Audi markas automašīnas

2 komentāri

Visbiežāk Jāņi dod priekšroku vācu autobūves ražojumiem un līzingā iegādājas Volkswagen un Audi markas automašīnas, kam seko Toyota un BMW auto. 

No Volkswagen ražojumiem Jāņi visbiežāk iegādājas Passat un Caravelle, un tikai atsevišķos gadījumos izvēlas Volkswagen klasiku – kādu no Golf modeļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt, izvēloties Audi markas automašīnas, Jāņi pārliecinoši priekšroku dod A6 modeļiem. Starp populārākajām līzingā iegādāto auto markām ir arī Toyota, BMW un Opel automašīnas.

”Redzam, ka Jāņu auto izvēle iet roku rokā ar kopējo statistiku par Latvijas iedzīvotāju izvēli. CSDD statistika liecina, ka populārākās auto markas Latvijā arī ir Volkswagen un Audi. Tāpat Citadeles dati liecina, ka, iegādājoties auto līzingā, pirkumi ir pārdomāti un atbildīgi, priekšroku dodot praktiskiem auto, savukārt luksus klases auto tiek iegādāti retos gadījumos,” norāda Citadele līzings un faktorings valdes priekšsēdētājs Pēteris Plaudis.

No kādreiz tik populārajiem luksusa klases apvidus automašīnām Jāņi iegādājušies tikai vienu BMW X5 un vienu Land Rover Range Rover auto.

”Aicinām autovadītājus arī pirmssvētku brīvdienās un svētku dienās būt atbildīgiem un atcerēties, ka autobraukšana sniedz ne tikai daudzas priekšrocības un pārvietošanās brīvību, bet tā ir arī liela atbildība. Lai patiešām svētki būtu priecīgi, brauksim atbildīgi,” aicina Pēteris Plaudis.

2 komentāri

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas