Informācija šoferiem! Mainīgos laikapstākļos autovadītājus aicina būt īpaši piesardzīgiem!

0 komentāri

VAS Latvijas Valsts ceļi aicina vadītājus šodien būt īpaši uzmanīgiem, jo saskaņā ar meteorologu prognozēm ir gaidāmi mainīgi laikapstākļi – apmākusies un lietaina diena, daudzviet valstī iespējams arī slapjš sniegs.

Īpaši piesardzīgiem jābūt tiem autovadītājiem, kuri jau ir nomainījuši ziemas riepas – laikapstākļi šodien ir vairāk raksturīgi agram pavasarim. Slapja sniega gadījumā tas var uzkrāties uz ceļa braucamās daļas un apgrūtināt auto manevrus. Šādos apstākļos svarīgi ir palielināt distanci līdz priekšā esošiem transporta līdzekļiem un būt īpaši modriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien iespējams arī brāzmains vējš, kas piekrastē varētu sasniegt 15 m/s. Aicinām autovadītājus nekavējoties saistīties ar LVC Satiksmes informācijas centru pa tālruni 800055555, sastopot uz ceļiem kritušus kokus un to zarus vai citus šķēršļus, kas apgrūtina satiksmi.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni: 80005555, lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas