Iesūti savu “mīļāko” ceļa bedri un dod tai vārdu! Labākajam balvā – nedēļas nogale ar Hummer!

14 komentāri

Lai pievērstu uzmanību aktuālajai bedru problēmai ne vien pilsētu ielās, bet arī uz A līdz Ž kategoriju ceļiem, portāls Skaties un kanāls TV6 uzsāk sociālu kampaņu Aizver bedri! Iesūti savas mīļākās bedres bildi Skaties.lv līdz 2. maijam un dod tai vārdu! Labākās bildes autors saņems vērtīgu balvu – veselu nedēļas nogali vizināties pa skaistākajām Latvijas bedrēm ar Hummer džipu.

Tātad – ja ikdienā ir kāda bedre, kas tevi ik reizi ”iepriecina” nofotografē to, piefiksē, kur tā atrodas, un sūti uz Skaties.lv!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neaizmirsti savai īpašajai bedrei dot vārdu. Tā var būt bedre Emunuela, Ipiķu dižbedre vai Velna pēda – kā nu Tev pašam šķiet. Tad nu pievieno savu dižbedri zemāk dotajai formai, noteikti ieraksti savu vārdu un uzvārdu, kā arī kontaktinformāciju – gadījumam, ja tava īpašā bedre būs Latvijas uzvarētāja!

14 komentāri

TOP komentāri

 • Artis
  +52

  Artis

  Nesaprotu tos, kuri iesūta dzīvojamo rajonu iekšpagalmu ceļus un stāvlaukumus. Ļoti sliktā stāvoklī, katrā no lielajām pašvaldībām, tādi ir simtiem!
  Turklāt to uzturēšana (apsaimniekošana) ir pašu dzīvojamo māju iedzīvotāju pienākums.

  05.04.2016 10:27

 • Lauris
  +42

  Lauris

  Bērziņai pāris stundu laikā teju 600 balsis. Tas viss ir pārāk uzkrītoši...

  Turklāt iesūtītais attēls neatbilst konkursa noteikumiem.

  Kur konkursa rīkotāji un lapas administratori skatās?

  04.04.2016 09:14

 • Inta
  +33

  Inta

  Sabīnei Bērziņai nepilnu 24h laikā vairāk kā 560 balsis??!?!!?!?

  Hakeris draugs?!?!!?

  03.04.2016 19:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas