Iespējams, automašīnā atstāts mobilais telefons vai lādētājs izraisījis ugunsgrēku

0 komentāri

Aizvadītajā nedēļā Jelgavā pie lielveikala Elvi uzliesmojusi automašīna Audi. Šajā automašīns degšanā netipisks ir fakts, ka liesmas izcēlās automašīnas salonā. Pieredzējuši ugunsdzēsēji pauž pārliecību, ka ugunsgrēkā vainojamas automašīnas palīgierīces.

Pieredzējušais ugunsdzēsējs Juris Blūzmanis saka – diez vai uguns izcēlusies automašīnas defekta dēļ, un, visticamāk, šajā incidentā vainojamas spēkratā atstātās palīgierīces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ugunsgrēks sācies no mašīnas iekšienes, kas ir diezgan neracionāli, jo 90% gadījumu automašīnas sāk degt no motora pārsega. Tas, acīmredzot nozīmē, ka iekšā kaut kas bija atstāts. Mūsdienās mēs vairs nespējam dzīvot bez mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem un lādētājiem, tādēļ, iespējams, ka ugunsgrēkā vainojams, piemēram, lādētājs, cigarete, kaut kādas citas elektroierīces,” stāsta ugunsdzēsējs.

Foto:

Skaties video!

Raidījums Degpunktā atgādina, ka glābšanas dienestu var sazvanīt pa tālruņa numuru 112.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas