Iespaidīgas bedres! Tas tiešām ir Latvijā?

0 komentāri

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar kanālu TV6 uzsāk pavasarīgu aktivitāti – Aizver bedri! Kā jau tu nojaut, stāsts būs par Latvijas ceļiem, precīzāk – par bedrītēm, bedrēm un dižbedrēm uz Latvijas ceļiem. Aktivitātes mērķis ir atrast un apkopot Latvijas bedres, lai tās aiztaisītu un pārvietošanās pa pašmāju ceļiem būtu daudz komfortablāka un drošāka.

Tas, kurš ir braucis par Latvijas ceļiem, noteikti ir piefiksējis kādu bedri – lielāku vai mazāku. Teju, kā lāsts tās vajā Latvijas ceļus, tāpēc varbūt jāuzņemas iniciatīva un tās bedres ir jāaizver? Skaties.lv, sadarbībā ar portālu Miljons.com ir apkopojis dažas no nudien iespaidīgām Latvijas bedrēm.  Dažus nudien šķiet piefiksētas kādā eksotiskā valstī, bet nē! Tās tomēr ir tepat Latvijā.. Dzimtās bedres.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai apzinātu citas bedres, Skaties.lv aicina tevi nofotografēt kādu no tām – un atsūtīt mums.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas