Ierodoties pie saviem auto, Stabu ielas iedzīvotājus gaida pārsteigums; uzzini, kāds!

3 komentāri

Bez Tabu saņem gan vēstules, gan tālruņa zvanus ar lūgumu ieviest kārtību Rīgas centrā, Stabu ielā, jo jau desmit dienas tur valdot haoss.

Ierodoties pie saviem spēkratiem, Stabu ielas iedzīvotājus gaidījis pārsteigums. Desmitiem automašīnas rotājušas 40 eiro soda kvītis, par ceļazīmes – apstāties stāvēt aizlieguma – neievērošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, kopš intensīvās snigšanas, uz Rīgas ielām tiek izvietotas pagaidu apstāšanās un stāvēšanas aizlieguma ceļazīmes, lai ceļu uzturētāji varētu attīrīt ielas no sniega. Tiesa, Stabu ielas iedzīvotāji stāsta, ka nekas neliecina, ka no konkrētās vietas tiktu izvests sniegs.

Foto

Iedzīvotāji uzskata, ka ceļazīmes, nevienu neinformējot, uzstādītas tieši tāpēc, lai apzināti varētu sodīt autovadītājus par neatļautu automašīnu novietošanu.

Video

Autovadītāji, kas novietojuši savus spēkratus Stabu ielā, pārvietojiet savas automašīnas. Pretējā gadījumā pirmdienas naktī, kad Rīgas domes Satiksmes departaments sadarbībā ar valsts valsts un pašvaldības policiju veiks sniega tīrīšanas darbus, spēkrati tiks evakuēti.

Nule Bez Tabu skatītāja Ilze ievērojusi, ka dienā, kad pašvaldības policija aplaimoja autovadītājus ar 40 eiro sodu, Valsts policijas darbiniekiem piederošos transportlīdzekļus, kas arī atradās Stabu ielā pie Valsts policijas ēkas, aizlieguma zīmes darbības zonā, soda kvītis vis nerotāja.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Anna
 • murgs
  0

  murgs

  nu tu gan esi analfabēts

  16.01.2016 13:47

 • Charles Oak-tree
  0

  Charles Oak-tree

  Tikai nevajag... es dzivoju kekava un pa rigi ar nebraukajos tik vakar bijam ciemos kakraz uz stabu ielas. Tikai es aizbraucot pirma lieta bija ko maniju ka ir aizklatas un citas ziimes... viss skaidrs.. protams ari nodoms .. sniega tirisanai... a tie cilveki kas tagad sudas ir vnk parak slinki lai noliktu masinu talai vai parak iedomigi lai vispar kam paklautos... sodiem tam auto vispar vajadzeja vut dargakiem ... protams ja auto stavejis jau pirms Imes uStadisanas un nav kistinats cita runa varbut cilveks atvalinajuma... nu tas ta... cilveki jau nemaz uz zimeem neskatas.. un riga vispar ir tik daudz iedomigu cilveku kam apsaluti nav nekadas cienas pret citu mantu vai personibu.. tos auto ar evaluatoru iz maxsas stavietu.. evakuatori labi nopelnis un stavieta varetu atlodzinat vismaz daleju sniega savakshanu..... elementara logika.. kapec tikai musu valsti nekas nenotiek logiski

  16.01.2016 10:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas