Iepriekšējā mēnesī par ātruma pārkāpšanu sodīti 6387 šoferīši

2 komentāri

Šā gada septembrī Latvijā par ātruma pārkāpšanu noformēti 6387 protokoli. Lielākais ceļu policijas fiksētais ātruma pārkāpums ir uz Ventspils šosejas, kad autovadītājs traucies ar 185 km/h, informē Valsts policija (VP).

Būtiski apzināties, ka ātruma pārsniegšana mazina iespējas autovadītājam laikus reaģēt uz notiekošo, tādējādi apdraudot ne tikai savu, bet arī citu satiksmes dalībnieku drošību, tādēļ aicinām autovadītājus būt apdomīgiem un nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atgādinām, ka kopš šā gada 2. jūlija stājušies spēkā bargāki sodi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Steidzīgajiem šoferīšiem turpmāk būs jāatsakās no krietni lielākas naudas summas, nekā tas bija iepriekš, tāpat par lielākiem ātruma pārkāpumiem šoferiem tiks noņemtas ”tiesības” uz soda sankcijā minēto laika periodu un piešķirti soda punkti.

2 komentāri

TOP komentāri

  • Nu re
    +2

    Nu re

    Nožēlojami, ka korumpēto VARU INTERESĒ TIKAI SODANAUDA-no tās Republika bagātāka nekļūs.

    24.10.2015 18:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas