Iebraukšana bedrē – pat 3000 eiro vērta neveiksme, liecina ”Swedbank” apdrošināšanas dati

0 komentāri
Iebraukšana bedrē – pat 3000 eiro vērta neveiksme, liecina ”Swedbank” apdrošināšanas dati
FOTO: LETA

Līdz ar pavasara iestāšanos būtiski pieaudzis atlīdzību pieteikumu skaits par automašīnu bojājumiem, kas radušies, iebraucot bedrēs, liecina ”Swedbank” apdrošināšanas dati. Tā šā gada pirmajos trīs mēnešos pieteikumu skaits par šādiem negadījumiem teju trīskāršojies salīdzinājumā ar iepriekšējā gada pēdējo ceturksni. Vidējā bedru radīto zaudējumu summa šā gada pirmajos mēnešos sasniedz 730 eiro.

Arī pērn tieši gada pirmajos mēnešos autovadītāji biežāk nekā citos mēnešos pieteica automašīnu bojājumus, kas radušies, iebraucot bedrēs. Tā, piemēram, lielākā izmaksātā atlīdzība pērnā gada martā sasniedza 1866 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt pērnā gada rekords bedru negadījuma atlīdzības izmaksā pieder “BMW” īpašniekam, kurš, iebraucot bedrē, automašīnai radīja bojājumus 3255 eiro apmērā. Zīmīgi, ka tieši “BMW” īpašnieki 2016. gadā visbiežāk (31%) pieteica bojājumus, ko bija izraisījusi iebraukšana bedrē. Arī šogad bedru radītos bojājumus visbiežāk piesaka tieši “BMW” (27% gadījumu) un “Volvo” (arī 27% gadījumu) automašīnu marku īpašnieki.

”Bedres izraisīts riepu vai riteņu disku bojājums ir klasisks apdrošināšanas gadījums Latvijā. Turklāt bedru radītos bojājumus automašīnai var arī nepamanīt uzreiz, bet tikai pēc kārtīgas auto pārbaudes, tomēr tie rada drošības risku. Tāpēc autovadītājiem būtu jādomā ne tikai par to, kā pasargāt sevi no finansiāliem zaudējumiem šādu negadījumu rezultātā, bet arī jāpārliecinās par auto drošību,” norāda Ilga Babre, “Swedbank” Riska apdrošināšanas atbalsta daļas Produktu līnijas vadītājs.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas