Honda atsauks teju 560 tūkstošus automašīnu

0 komentāri

Japānas autobūves kompānija Honda saistībā ar gaisa spilvenu problēmām Ķīnā atsauks teju 560 tūkstošus automašīnas, kas saražotas no 2002.gada maija līdz 2007.gada decembrim.. Lielo automašīnu skaitu plānots atsaukt jau no nākamā gada februāra beigām.

Atbildīgās instances skaidro, ka atsaukumi saistīti ar iespējami defektīviem gaisa spilveniem, kuri piepūšanās brīdī var pārsprāgt.

Gaisa spilvenu problēmu dēļ šogad pasaulē atsaukti jau vairāk nekā 16 miljoni automašīnu no desmit autobūves kompānijām, tostarp Honda, BMW, Ford un General Motors.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas