GAZ 21, “kapeiciņa”… CSDD bez maksas pārbauda “izbrāķētos” auto

0 komentāri

Sestdien, 8. augustā, CSDD Valmieras tehniskās apskates stacijā bez maksas diagnostika tika veikta 209 automašīnām; tas ir apmēram tikpat daudz, cik “ražīgā” darba dienā.

Lielākā daļa apmeklētāju bija ar automobiļiem, kuru vecums ir desmit un vairāk gadu. Vecākais auto bija 1961. gada GAZ 21. Tā kā šeit ierodas auto, kas nav speciāli sagatavoti un, lai to īpašnieki noskaidrotu, tieši kas “kaiš” viņu spēkratam, tad lielākā daļa no tiem (vairāk nekā 80%) tika “izbrāķēti” drošai ceļu satiksmei. Apmēram 13% apmeklētāji izmantoja šo pasākumu, lai veiktu atmiņās paliekošu tehnisko apskati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tehniskās apskates darbinieki visvairāk izteica aizrādījumus par bremžu sistēmas un balstiekārtas bojājumiem, auto koroziju, kā arī degvielas un eļļas noplūdi.

Tehniskās apskates nakts pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību.

Bez automobiļa diagnostikas un tehniskās apskates pakalpojumiem, klientiem bija iespēja izmēģināt sajūtas auto apgāžamajā stendā, piedalīties PIT STOP sacensībās, noskaidrot, kas ir promiļu brilles, un izmēģināt elektroautomobiļa ”parkošanos”. Nākamā tehniskās apskates nakts notiks Ventspilī – jau nākampiektdien, 14. augustā, no plkst. 19.00.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas