Futūristiskais Renault Eolab konceptauto

0 komentāri

Pat auto žurnālistiem nemaz tik bieži nerodas iespēja izmēģināt auto prototipu. Taču AUtoziņām šoreiz ir paveicies un viņu rīcībā nonācis Renault Eolab, kura tehnoloģijas zināmā mērā reprezentē nākotnes auto.

Renault Eolab ir autoražotāja izlūkgājiens hibrīdauto un elektroauto virzienā.  Kā viens no eksperimentālā auto veiksmes kritērijiem ir zems degvielas patēriņš – 1 litrs uz 100 kilometriem. Lai šāds auto nemaksātu ārkārtīgi lielas summas, Renault inženieri ir centušies uzlabot vispirms jau paša auto virsbūvi maksimāli samazinot tā svaru, radot visdažādākos spoilerus un korpusa formas pēc iespējas mazākai gaisa pretestībai. Protams, šis auto arī ir aprīkots ar elektromotoriem, kas spēj attīstīt līdz pat 120 km/h lielu ātrumu.

Vairāk skaties video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas