Fotoreportāža: Latgalē top ceļi ar melnā bitumena segumu

0 komentāri

Par VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ietaupītajiem līdzekļiem paredzēts uzlabot braukšanas apstākļus uz grants seguma autoceļiem. Kopumā visā valsts teritorijā tiks uzlaboti gandrīz 200 km vietējo autoceļu par 6,5 miljoniem eiro.

Plašākie darbi paredzēti Latgal, kur ar melnā bitumena segumu tiks apklāti kopumā 110 km grants ceļu. Virsmas darbu apstrādes pasūtītājs ir VAS ”Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot grants autoceļu dubulto virsmas apstrādi, grants seguma ceļa posms iegūst asfaltam līdzīgu segumu, kas nodrošina komfortablākus braukšanas apstākļus, kā arī tiek novērsta ceļa putēšana. Šāda seguma noturība ir vidēji pieci līdz desmit gadi, pēc tam virsmas apstrāde ir jāatkārto. Šo tehnoloģiju izmanto uz autoceļiem ar nelielu satiksmes intensitāti.

Lai iepazītos ar būvdarbiem uz Latgales reģionālajiem un vietējiem ceļiem, satiksmes ministrs Anrijs Matīss kopā ar LVC un LAU vadību apmeklēja šo reģionu, kur cita starpā vēroja melnā seguma uzklāšanu uz grants autoceļa V754 Līvāni – Gavertiene – Steķi.

FOTO: Kā Latgalē top ceļi ar melnā bitumena segumu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas