Fotoradari ļāvuši uzlabot situāciju uz Latvijas ceļiem! Plānots iepirkt vēl 84 radarus

0 komentāri

Stacionāro fotoradaru uzstādīšana ir ļāvusi uzlabot situāciju uz Latvijas ceļiem. Tā Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē atzina policijas un Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvji.

Šobrīd uz šosejām ir 16 fotoradaru vietas. Pērn tie reģistrējuši 56 tūkstošus ātruma pārkāpumu, taču šajās vietās nav bojāgājušo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fotoradaru efektivitātei kā vienam no prevencijas līdzekļiem piekrīt arī ceļu satiksmes drošības eksperts Oskars Irbītis.

Fotoradaru skaitu plānots palielināt arī nākotnē. Šobrīd izsludināts iepirkums par papildus 84 stacionāro radaru iegādi.

Taču secināts, ka straujāku ieviešanu kavē fotoradaru iepirkumi, kas esot sarežģīti un ilgstoši. Pretendenti ar pārsūdzībām tos var aizkavēt gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas