Fotoradari jau ir pasūtīti un tiks uzstādīti līdz gada beigām

0 komentāri

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss apstiprināja, ka fotoradari jau ir pasūtīti, un drīz tie tiks uzstādīti uz Latvijas ceļiem un sāks darbu.

To ministrs apstiprināja LNT raidījumā 900 sekundes.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotajā konkursā par 16 Doplera principa stacionāro fotoradaru piegādi uzvarējis uzņēmums Reck.

Atbilstoši iepirkumam tiks piegādātas Nīderlandes uzņēmuma Gatso iekārtas, kas savus uzdevumus pilda vairākus desmitus gadu apmēram 60 pasaules valstīs. Šo iekārtu piegādi veiks Reck.

Uzņēmumam fotoradaru darbības uzturēšana jānodrošina vēl piecus gadus pēc to nodošanas ekspluatācijā.

Iepirkuma līgumcena ir 896 786 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Reck iepirkumā uzvarēja, jo uzņēmumam bija vislētākais piedāvājums mērierīču piegādē.

Valsts kopumā piecos gados plāno iegādāties pa 20 stacionārajiem radariem gadā. Par pārējo iekārtu uzstādīšanu tiks rīkoti jauni konkursi, turklāt šobrīd valdība nemaz nav lēmusi par naudas piešķiršanu šim mērķim.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas