Fotoradari darbojas: uz ceļiem atklāti jau 15 000 pārkāpumi

0 komentāri

Kopš februāra, kad uz valsts ceļiem atgriezās fotoradari, jau fiksēti gandrīz 15 000 pārkāpumu. Iespējams, tieši šo radaru klātesamība šogad samazinājusi ceļu satiksmes negadījumu skaitu, taču bojāgājušo skaits vēl joprojām ir augsts. Viens no bīstamākajiem ceļu posmiem joprojām ir arī Kokneses–Tīnūžu šoseja.

Uz valsts ceļiem šogad gājis bojā 81 cilvēks – tas ir par 14 mazāk nekā pērn identiskā laika posmā, tomēr kopš februāra, kad Latvijā tika uzstādīti 16 stacionārie fotoradari, fiksēti jau gandrīz 15 000 pārkāpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kokneses–Tīnūžu šoseja izpelnījusies nepārtrauktu Valsts policijas uzmanību, uz tās visu laiku patrulē gan trafaretas, gan netrafaretas policijas automašīnas. Ceļu satiksmes drošība policija apliecina, ka nākamajā stacionāro fotoradaru uzstādīšanas kārtā mērierīces tiks izvietotas arī uz šīs šosejas, tomēr, kad tas tiks izdarīts, grūti prognozēt.

Jaunie fotoradari galvenokārt būs izvietoti ārpus Rīgas – Ventspils, Liepājas, Valmieras šosejas, vairāki arī Latgalē, Daugavpils reģionā. Valsts policija stāsta, ka līdz šim uzstādīties fotoradari ir uzlabojuši situāciju, samazinot ceļu satiksmes negadījumu skaitu to uzstādītajās vietās, tomēr norāda, ka policija katram ātruma pārkāpējam blakus izstāvēt nevar, tāpēc aicina arī katru satiksmes dalībnieku vērst uzmanību atļautajam braukšanas ātrumam un uzmanībai uz ceļa.

Skaties video:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas