FOTO: zināms, kurš auto Vecrīgā pakarināts gaisā!

0 komentāri

Vecrīgā, Latviešu Strēlnieku laukumā, uzstādīta instalācija – auto, kas 20 metru augstumā karājas gaisā. Pāris dienu laikā instalācija kļuvusi par Vecrīgas apmeklētāju piesaistošu objektu, kas mudina apstāties un nofotografēties.

Šo instalāciju uzstādījuši autoražotāja Volkswagen pārstāvji, kā paši skaidro, “mudinot cilvēkus uzdrošināties pieskarties neaizskaramajam”. Izrādās, instalācija uzstādīta par godu jaunajam Volkswagen Tiguan.

Jaunais Tiguan jau piedzīvojis pasaules pirmizrādi Starptautiskajā Frankfurtes auto izstādē un drīzumā tiks atklāts arī Latvijas auto faniem, informē autoražotāja pārstāvji.

Skaties foto!

Tā tika uzstādīta šī instalācija!

“Instalācijas mērķis ir norādīt, ka ar jauno Tiguan viss kļūst sasniedzams. Tas nodrošina plašu klāstu ar inovatīvām tehnoloģijām tiem, kuri vienmēr kustībā un ir jaunu iespaidu meklējumos,” paziņojumā medijiem vēsta VolksWagen pārstāvji.

VolksWagen Tiguan ir aktīvs informatīvais displejs, kas attēlo navigāciju, tāpat tur atrodama viedtālruņa bezvadu uzlāde un izklaides sistēma, kuras kontroli var pārņemt ikviens auto blakussēdētājs, kas savienojas caur Bluetooth.

Tāpat standartaprīkojumā ir iekļautas tādas tehnoloģijas kā gājēju uzraudzības sistēma, sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēma Front assist, braukšanas joslu uzturēšanas asistents Lane Assist un adaptīvā kruīza kontrole, kuru novērtēs tie, kas mēro tālus ceļus.

Tāpat VolkWagen reklāmas kampaņas ietvaros izstrādāta spēle tiguan.online/lv/, kurā jāsacenšas par virtuāliem ”pieskārieniem” jaunajam auto. Pašlaik spēlētājs, kurš izvirzījies līdera pozīcijā, veicis teju 200 tūkstošus ”pieskārienu”.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas