Foto: retro ”moči” mēro spēkus rallijā

0 komentāri

Septiņdesmito un astoņdesmito gadu motocikli, azarts, emocijas un kopā būšanas spēks – šie ir atslēgvārdi, kas raksturo pasākumu orientēšanās ralliju Retrotūrists, kurš šogad aizvadīts ar vērienu, pulcējot vairāk nekā 80 retro motociklu.

Retrotūrists ir ikgadējs seno motociklu rallijs, kas tradicionāli norisinās katru gadu pirmajā jūlija nedēļas nogalē un pulcina lielu skaitu retro motociklu cienītāju. Pasākuma pamatā ir aptuveni 250 kilometru garš orientēšanās rallijs ar uzdevumiem kontrolpunktos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt pārējā laikā dalībniekiem ir iespēja sajust septiņdesmito un astoņdesmito gadu mototūrisma burvību, baudot uz ugunskura gatavotus ēdienus, guļot brezenta teltīs un aizvadot divus vasaras vakarus kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Patlaban Retrotūrists no vienkārša orientēšanās rallija ir izaudzis par nelielu mototūrisma festivālu.

Retrotūrists 2015 pulcinājis vairāk nekā 80 seno motociklu un aptuveni 130 dalībnieku.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas