FOTO: ledus, aukstums un ātrums! Grobiņā atklāta ziemas drifta sezona

6 komentāri

Aukstais laiks un saputinātā sniega sega daudziem šoferiem rada raizes un pat dusmas, kamēr citi, šķiet, tikai to vien ir gaidījuši! Grobiņas pusē ātruma un asu izjūtu cienītāji brīvajos vakaros dodas paslidināties un paspolēt pa aizsalušajām ūdenstilpnēm. 

“Liels prieks, ka ir sākusies ziema! Ar lielo burtu,” portālam Skaties.lv komentē “ledus drifta” cienītājs Arturs Jonaitis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paužot prieku par ziemīgajiem laikapstākļiem, viņš portālam Skaties.lv atzīst, – “es un arī visi pārējie neticēja, ka ūdenstilpnes paspēs šoziem aizsalt, bet lielo mīnusu dēļ notika brīnums”.

Tā, piemēram, 3. janvārī, uz aizsaluša ezera Grobiņā pulcējās loti daudz autobraucēju, stāsta Andris. “Domāju, ka bija vairāk nekā simts auto, kas tur sabrauca visas dienas laikā. Rotācija notika visu laiku, it pa 5-10 automašīnām. Tāpat bija arī daudz skatītāju,” viņš stāsta.

“Vismaz ir kur paslīdēt – nevis pa koplietošanas ceļiem. Neiztiek jau bez avārijām, kas notiek šādos pasākumos. Es vien zinu sešus atgadījumus, kad tika pabojātas automašīnas, konkrēti tajā dienā. Visi negadījumi notika vien pašu šoferīšu nezināšanas dēļ, pašam gan viss ir kārtībā – jo ir daudzu gadu pieredze,” portālam Skaties.lv stāsta Arturs.

Skaties foto!

6 komentāri

TOP komentāri

 • opis
  +4

  opis

  un visi seši uz Alandes dīķa.Kādreiz varēji visi normāli pa šo dīķi braukt,tagad atsaldētie saliek ežus un baigos rallistus tēlo.Uzliekat parastās ziemas riepas un tad rādiet klasi,bet tad būs čuš,jo braukt ta nemāk.

  06.01.2016 17:34

 • opis2
  +2

  opis2

  Opi kamer kads nav nobraucis ar eziem tikmer tu neko nevari izdarit ar savam parastajam riepam,vari tikai apdirsties.

  06.01.2016 19:29

 • AA
  +2

  AA

  Ieverojot distanci viss bus ok,dazi pasi vainigi ka piebrauc likumam tik tuvi un moliek auto.viss ir oky laba vieta kur iemācīties stūrēt

  06.01.2016 19:25

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas