FOTO! Konkursa Aizver bedri uzvarētāja tiek pie Hummer džipa!

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā ziņojām par konkursa Aizver bedri uzvarētāju! Sabīne Bērziņa iesūtīja savu fotogrāfiju ar “bedri-ceļu-ielāpu-nelaimi” no gleznainās Siguldas puses, un nu, saulei rotājoties Latvijas bedrēs, Sabīne saņēmusi godam nopelnīto balvu – Hummer džipu, ar kuru viņa varēs vizināties nedēļu!

“Katru rītu pa to ceļu braucu, dzirdēju par konkursu Aizver bedri, un man šķita, ka ceļš ir tiešām drausmīgs. Izlēmu nosūtīt savu bildi, lai pievērstu, kādi ir Latvijas ceļi, vēl jo vairāk – tā ir Sigulda, kuru visi zina Latvijā!” stāsta Sabīne.

Pagaidām Sabīnei vēl gan nav autovadītāja apliecības, tādēļ viņa Hummer braucienu par bedrainajiem Latvijas ceļiem izbaudīs blakussēdētāja krēslā, bet pie stūres sēdēs viņas tētis Ingus.

Pirmais Hummer brauciens ģimenei tiek plānots uz Straupes pusi, kur dzīvo Sabīnes vecvecāki. “Arī tur ir pietiekami daudz bedru,” stāsta Ingus. Viņam šķiet, ka gana traki ceļi, kuri pretendē uz Latvijas bedraināko ceļu titulu, nav tālu jāmeklē. “Tepat ap Mālpili, uz Siguldas pusi – tur sniegs nokūst, un ceļi nokūst arī,” saka Ingus.

Skaties foto! Hummer džips gatavs doties Latvijas ceļos!

Akcijas balva konkursa uzvarētājai dāvāta sadarbībā ar Retrorent.lv.

Aplūko arī citas bedres, kuras konkursā iesutījuši Skaties.lv lasītāji!

Lūk, uzvarētājas foto!

Foto: Sabīne Bērziņa

Foto: Sabīne Bērziņa

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas