Filmēšanas dēļ ierobežos satiksmi Maskavas ielas rajonā

0 komentāri

Filmēšanas dēļ Rīgā no šodienas, 19. novembra, līdz 22. novembrim atsevišķos ielu posmos tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, informēja Rīgas domē.

Ierobežojumi paredzēti no šodienas plkst. 10.00 līdz 22. novembra plkst. 8.00 Maskavas ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Īsajai ielai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No 20. novembra plkst. 20.00 līdz 22. novembra plkst. 8.00 ierobežojumi būs spēkā Maskavas ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz ēkai Maskavas ielā 58, Mazā Krasta ielas posmā no Bārddziņu ielas līdz Īsajai ielai, Elijas ielas posmā no Maskavas ielas līdz ēkai Elijas ielā 19 un Strūgu ielas posmā no Dagdas ielas līdz Maskavas ielai.

Savukārt 21. novembrī no plkst. 5.00 līdz 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Maskavas ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Īsajai ielai, kā arī Bārddziņu ielā, kā arī no plkst. 5.00 līdz 24.00 tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme filmēšanas laikā līdz piecpadsmit minūtēm Maskavas ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Elijas ielai.

Ierobežojumi neattieksies uz filmēšanas tehniskajiem transportlīdzekļiem un transportlīdzekļiem ar speciālām atļaujām.

Rīgas dome arī informē, ka, veicot filmēšanas darbus nakts laikā, var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis un izmantots papildu apgaismojums.

Par filmēšanas norisi atbildīga SIA Baltic Pine films.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas