Divas naktis reklāmas klipa filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

0 komentāri

Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu vairākos Vecrīgas ielu posmos tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana. Filmēšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis, kā arī izmantots papildu apgaismojums.

Pirmdien, 8.septembrī, no plkst. 19.00 līdz 9.septembra plkst. 9.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Šķūņu ielas posmā no Amatu ielas līdz Kaļķu ielai, Amatu ielas posmā no Šķūņu ielas līdz Meistaru ielai, Meistaru ielas posmā no Amatu ielas līdz Laipu ielai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt no 9.septembra plkst. 19.00 līdz 10.septembrim plkst. 6.00 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs liegta Vecpilsētas ielas posmā no Audēju ielas līdz Kalēju ielai, Alksnāja ielas posmā no Mazās Peitavas ielas līdz Mārstaļu ielai, Kalēju ielas posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai, Skārņu ielas posmā no Pēterbaznīcas ielas līdz Gleznotāju ielai.
Filmēšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis, kā arī izmantots papildu apgaismojums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas