Divas dienas Rīgā varēs “parkoties” bez maksas

0 komentāri

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme” Rīgas svētku laikā, 16. un 17.augustā, varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu tomēr būšot jāmaksā.

Rīgas svētku laikā 16. augustā un 17. augustā gaidāmas arī izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos, tiks norīkoti papildu reisi un veiktas citas izmaiņas, lai nodrošinātu pilsētas iedzīvotāju un viesu nokļūšanu pasākumu norises vietās. Iedzīvotāji un pilsētas viesi sabiedrisko transportu (autobuss, trolejbuss un tramvajs) 16. un 17.augustā varēs izmantot bez maksas, izņemot minibusus, nakts satiksmes maršrutus un Retro tramvaju, par kuru izmantošanu joprojām būs jāmaksā.

Ņemot vērā to, ka Rīgas iedzīvotājiem un viesiem tiek piedāvāta plaša svētku programma, sabiedriskā transporta kustība tiks pielāgota svētku norises vietām, kursēs lielākas ietilpības transporta līdzekļi, atsevišķos maršrutos, atbilstoši pasažieru plūsmai, tiks nodrošināti papildu reisi.

16. un 17.augustā saistībā ar pasākumiem 40.maršruta autobusi apstāsies un uzņems/izlaidīs pasažierus pieturvietā “Lucavsala” virzienā uz Ziepniekkalnu.

Naktī no 16. uz 17.augustu transporta kustība atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināta līdz plkst. 01:00. Papildu reisi tiks nodrošināti maršrutos, kuros pasažieru plūsma ir vislielākā: 3., 11., (12., 23. un 26.apvienotais maršruts pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51., un 53.autobusa maršrutā, 9., 14., 15.,17., 18., 22, un 27.trolejbusa maršrutā, 4.,5.,6.,7.,10. un 11.tramvaja maršrutā.

Saistībā ar svētku pasākumiem lidostā “Spilve” 16.augustā no plkst.10:00 līdz 20:00 tiks organizēts autobusa maršrutus “Daugavgrīvas iela – Lidosta “Spilve”.

16. un 17.augustā saistībā ar pasākumiem Mežaparkā un Rīgas Zoodārzā 11.maršrutā tramvaji no plkst.12:00 līdz 17:00 kursēs intensīvākā režīmā pēc pagaidu saraksta.

Minibusi 16. un 17.augustā kursēs pēc brīvdienu saraksta, nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no 15.augusta uz 16.augustu un naktī no 16.augusta uz 17.augustu. Par minibusu un nakts satiksmes maršrutu izmantošanu pasažieriem ir jāmaksā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas