Deputāta kandidāts Krūmiņš var lepoties ar 17 spēkratiem

0 komentāri

Politiskā spēka ”Nacionālā Apvienība” deputāta kandidātam Uģim Krūmiņam pieder 17 transportlīdzekļi. Tādējādi viņš ir uzstādījis rekordu – neviens cits 12. Saeimas deputāta kandidāts nevar lepoties ar tik plašu autoparku.

Ties gan, lielā mērā iepriecinošajiem statistikas datiem ir jāpateicas CSDD reģistrētajiem velosipēdiem, norāda U. Krūmiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pie mājas, kurā dzīvo 41 gadu vecais ”Nacionālās apvienības” deputāta kandidāts, atrodami četri velosipēdi, divas automašīnas, piekabe, kā arī motocikls. Tādējādi vēl deviņu transportlīdzekļu vienību deputāta kandidāta pagalmā trūkst, taču U. Krūmiņš skaidro, ka, piemēram, viena automašīna ir nozagta jau pirms vairākiem gadiem, vēl kāda no transporta vienībām ir traktora piekabe, kas atrodas laukos. Vēl vesela rinda ir remontā ar noņemtu remontā.

Savukārt vecākā autoparka īpašnieks ir Kuldīgā dzīvojošais Artis Gustovskis no ”Vienotības”. Viņam pieder vairāki antīki auto, piemēram, 1967. gada ”Volga”.

Plašāk par vērienīgo braucamlīdzkeļu klāstu – ”Bez Tabu” sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas