Daudzviet Latvijā braukšanu apgrūtina apledojums

0 komentāri

Pirmdienas, 22. decembra, rītā braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem apgrūtina apledojums, informēja Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Vietām valstī novēroti nokrišņi lietus un slapja sniega veidā, gaisa temperatūra šorīt ir no mīnus 3 grādiem Latgalē līdz plus 4 grādiem Kurzemē. Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā daudzviet gaidāmi nokrišņi lietus, slapja sniega, austrumu rajonos arī sniega veidā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, LVC aicina autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

LVC arī atgādina, ka ceļu uzturētāju darbība nevar novērst ceļu apledošanu. Tā vērsta uz bīstamo braukšanas apstākļu uzlabošanu normatīvajā laikā, tāpēc jārēķinās, ka faktiskā satiksmes situācija ziemā var mainīties ļoti strauji.

Ceļu uzturēšanas darbos šonakt bija iesaistītas 124 Latvijas autoceļu uzturētāja ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, sākot jau no četriem rītā, veica slideno posmu kaisīšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas