Daudzi autovadītāji uz automašīnas paneļa neatstāj norādi ar laiku, kurā automašīna ir novietota stāvēšanai

0 komentāri

Pašvaldības policija svētku laiku izmantojusi, lai autovadītājiem skaidrotu, kā pareizi novietot automašīnu stāvvietās, kurās tiek ierobežots stāvēšanas laiks. Daudzi autovadītāji grēko un neizpilda visas noteikumu prasības. 

Izrādās – daudzi autovadītāji neievēro zīmes papildnorādi, kur uzrādīts stāvēšanas atļautais laiks. Uz automašīnas paneļa viņi neatstāj norādi ar laiku, kurā automašīna ir novietota stāvēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašvaldības patruļpolicistiem saspringts darba laiks – kārtējā apgaita, lai pārliecinātos kā autovadītāji ievēro Ceļa zīmes. Stāvvietā pie Rīgas tehniskās universitātes, auto drīkst novietot tikai uz pusstundu un vairums autovadītāju to arī ievēro, atstājot uz auto paneļa norādi ar laiku.

Autovadītāji atzīst, ka šo stāvēšanas zīmi ar laika norādi ievēro un cenšas izpildīt tās prasības.

Ja autovadītājam nav speciāla laika rādītāja, norādi var uzrakstīt arī uz lapiņas ar roku. Tomēr bieži vien norādes par to, cikos auto ir atstāts – nav. Un kaut arī automašīna nestāv ilgāk par atļauto laiku, likums ir pārkāpts. Policisti iesaka tomēr izvēlēties šim mērķim paredzētās norādes.

Ceļa zīmes Stāvvieta papildzīme Stāvēšanas ilgums ir izvietotas vairākās galvaspilsētas autostāvvietās. Novietojot automašīnu šādi apzīmētā stāvvietā, šoferim ir pienākums salonā pie priekšējā stikla novietot informāciju par laiku, kad transportlīdzeklis ir novietots stāvvietā.

Par šo noteikumu neievērošanu, 2014 gadā pie atbildības saukti 13 tūkstoši autovadītāju. Laika norādes iespējams iegādāties arī autoveikalos vai degvielas uzpildes stacijās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas