Dambja būvētais elektromobilis iztur “Pikes Peak” pārbaudi

0 komentāri

Vēlā svētdienas vakarā Latviju sasniedza patīkamas vēstis no ASV. Latviešu inženiera un konstruktora Andra Dambja un “Drive eO” komandas būvētais un Jāņa Horelika vadītais elektriskās piedziņas spēkrats ar “Tesla Roadster” virsbūvi “Pikes Peak” trasē veiksmīgi sasniedzis finišu, pierādot jaunā dzinēja dzīvotspēju un līdzīgu nākotnes projektu potenciālu.

Šogad Jāņa Horelika pilotētais auto veiksmīgi sasniedza 20 kilometrus garās trases finišu un ierindojās ceturtajā vietā savā klasē.

Ņemot vērā, ka pagājušajā gadā latvieši savā pirmajā mēģinājumā sacīkstēs piedzīvoja avāriju, pēc kuras auto diemžēl vairs nebija labojams, šogad par galveno uzdevumu komanda izvirzīja elektroiekārtu pārbaudi.

Tā kā auto veiksmīgi sasniedza finišu, mērķi var uzskatīt par veiksmīgi sasniegtu, norāda “Drive eO” komanda.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas