Daimler ASV atsauc 150 000 Mercedes-Benz automašīnu

0 komentāri

Vācijas autobūves kompānija Daimler ASV atsaukusi 150 000 automašīnas saistībā ar riskiem to drošībai, pirmdien paziņoja uzņēmuma preses pārstāvis. Atsaukums aptvēris Mercedes-Benz E klases un CLS klases automašīnas, kas ražotas no 2012. līdz 2014. gadam.

Daimler norāda, ka atsaukums saistīts ar aizdegšanās riskiem, ko rada izolācijas paneļa loksne dzinēja nodalījumā, kas var nokrist un, nonākot saskarsmē ar karstajām dzinēja detaļām, aizdegties.

Šīs problēmas dēļ kompānija pagājušajā nedēļā Ķīnā un Vācijā jau atsauca 150 000 automašīnu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas