CSDD sāk akciju, ar kuru grib glābt dzīvības – “Esi gaismas vest-nesis”!

0 komentāri

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sākusi akciju Esi gaismas vest-nesis!, lai aicinātu cilvēkus lietot gaismu atstarojošas vestes.

Autovadītājs gājēju, kuram nav gaismu atstarojošas vestes, uz ceļa pamana tikai 25-40 metru attālumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja autovadītājs brauc ar ātrumu 90 km/h, šo ceļa posmu viņš veic 2 sekundēs. Šajā laika sprīdī paspēt nobremzēt nav iespējams.

Uz Latvijas ceļiem joprojām cieš un iet bojā cilvēki – kājāmgājēji un velosipēdisti. Gada tumšajos mēnešos – oktobrī, novembrī un decembrī – bojā iet tikpat daudz cilvēku, cik pirmajos deviņos mēnešos kopā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas