CSDD no šodienas uz mēnesi atliek muitojamo auto reģistrāciju

0 komentāri

Reaģējot uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atklāto auto kontrabandas shēmu, kurā iesaistīti arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbinieki, direkcija no šodienas atlikusi visu muitojamo automašīnu reģistrāciju uz vienu mēnesi.

Tas tiek darīts, lai izvairītos no iespējamiem krāpniecības gadījumiem, turklāt šaubīgās situācijās CSDD dokumentus pārsūtīs pārbaudei VID.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, – VID atklātā automašīnu kontrabandas shēma darbojās, noziedzniekiem no Krievijas ievedot ekskluzīvas mašīnas un reģistrējot CSDD tās ar viltotiem dokumentiem, it kā ievestas no Vācijas, tādējādi izvairoties no muitas maksas. Trīs CSDD darbinieki tiek turēti aizdomās, un direkcija tagad nolēmusi uz mēnesi iesaldēt muitojamo auto reģistrāciju.

Pagaidām gan nav zināms, kāds varētu būt ilgtermiņa risinājums, lai birokrātiskās normas nekavētu auto reģistrāciju, un vienlaikus izdotos izvairīties no krāpnieku aktivitātēm.

Foto

Video

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas