CSDD ikvienam piedāvā vienu bezmaksas drošas ziemas braukšanas nodarbību

1 komentārs

Ņemot vērā cilvēku interesi un atbilstošus laikapstākļus, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Biķernieku trasē ikvienam autovadītājam piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.

Tā tiks turpināts pērn uzsāktais autovadītāju apmācības projekts, kura nolūks ir uzlabot autovadītāju iemaņas un prasmes ziemas braukšanas apstākļos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nodarbību laiki:

 • trešdien, 6. janvārī, no plkst. 17.00 līdz 20.00;
 • ceturtdien, 7. janvārī, no plkst. 17.00 līdz 20.00;
 • piektdien, 8. janvārī, no plkst. 17.00 līdz 20.00;
 • kā arī visas nākamās nedēļas darba dienās no plkst. 17.00 līdz 20.00.

Konsultāciju ilgums: viena stunda.

Pieteikšanās pa tālruni: 67025800 vai 25714991 (darba dienās no plkst. 9.00-17.00).

Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.

Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā. Pieteikto dalībnieku reģistrācija notiks pie BKSB biroja, S. Eizenšteina ielā 2; iebraukšana trasē – pa 8. vārtiem.

Svarīgi! Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteiktu drošas ziemas braukšanas nodarbību, lūgums sniegt informāciju pa iepriekš minētajiem tālruņiem, lai operatīvi varētu piedāvāt vietu citiem braukt gribētājiem

1 komentārs

TOP komentāri

 • Ddd
  0

  Ddd

  12 stundas, katram pacientam 1 stunda - 12 pacientiem tas viss tik? neticu ka tur būs 100 konsultantu, itogo, censties pārdesmit cilvēku rindā izspraukties ... com'on.

  05.01.2016 16:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas