CSDD dividendes novirzīs stacionāro fotoradaru iegādei

0 komentāri

Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD) nebūs jāmaksā dividendes no 2014. gada peļņas, bet līdzekļi 1,14 miljonu eiro apmērā tiks novirzīti stacionāro fotoradaru iegādei, nolēma valdība.

Kā skaidro Satiksmes ministrijā (SM), 56 319 eiro savukārt tiks novirzīti Biķernieku kompleksajai sporta bāzei, lai veicinātu šīs nacionālās sporta bāzes sakārtošanu un attīstību, tostarp radītu atbilstošus apstākļus pasaules līmeņa sacensību norisei, tostarp rallijkrosa trases izbūvei, kā arī treniņiem un sabiedrībai kopumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

SM informē, ka atbilstoši valdības 2013.gadā izskatītajam informatīvajam ziņojumam “Par pārkāpumu fiksēšanas tehnisko līdzekļu (fotoradaru) ieviešanu” tika paredzēts, ka, lemjot par 2013., 2014., 2015., 2016. un 2017.gada CSDD dividenžu izmantošanu, valdība pieņems lēmumu par šo līdzekļu novirzīšanu ceļu satiksmes drošības uzlabošanai, konkrēti – investīcijām stacionāro fotoradaru iegādei, uzstādīšanai un darbības nodrošināšanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas