Cīņa par asfaltu – velo pret auto!

0 komentāri

Nemanot pāris dienu laikā vairākās Rīgas ielās notikušas pamatīgas izmaiņas satiksmē. Proti būvēšanas procesā ir trīs jauni veloceliņi, kuri ies paralēli auto plūsmai pa ceļa braucamo daļu – Lāčplēsa, Dzirnavu un Elizabetes ielās.

Daudzi šodien sastaptie šoferi uzskata, ka jaunie veloceliņi traucēs automašīnu plūsmai, veidosies sastrēgumi un septembrī vispār būs haoss, kad cilvēki atgriezīsies no atvaļinājumiem. Citi savukārt nav tik skeptiski un saredz arī labas lietas un ilgtermiņā paredz projekta izdošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Projekta īstenotāji saka, ka šobrīd protams satiksmē un šoferu galvās ir neliels apjukums, taču tas nevilksies ielgi. Pāris nedēļas un viss ies veco gaitu tikai plus tam visam velosipēdistiem būs lielāka brīvība.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas