Ceļu policija plāno pievērst īpašu uzmanību tiem šoferiem, kas runā pa tālruni

0 komentāri

Tiek plānots, ka tuvākajā laikā tiks pievērta īpaša vērība tam, lai autovadītāji nelietotu dažādas palīgierīces, kas novērš uzmanību no ceļa, tostarp mobilos telefonus, planšetdatorus un dažādas mobilās aplikācijas.

Vērība tiks pievērsta tieši tam, ka ierīces novērš šoferīšu uzmanību, taču tas nenozīmē, ka tiks aizliegtas noteiktu lietojumprogrammu, piemēram, Waze, izmantošana, portālam Skaties.lv uzsvēra Ceļu policijas pārstāve Ilze Jurēvica.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat, lai mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, policija grasās iegādāties pārvietojamos fotoradarus, kā arī netrafarētas automašīnas.

Šajās dienās Latvijā notiek Eiropas ceļu policijas – TISPOL ekspertu diskusijas par ceļu satiksmes drošības jautājumiem. Prioritāte ir ceļu satiksmes negadījumu, kā arī bojāgājušo un ievainoto samazināšana. Latvija šajā statistikā ir vienā no pēdējām vietām Starp Eiropas Savienības dalībvalstīm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas