Ceļš braukšanai divos virzienos par šauru, šoferi lamājas un brauc pa ietvi

0 komentāri

Imantas 16. līnijas ceļš darba dienu rītos, kad vecāki ved savas atvases uz tuvumā esošo skolu, nav izbraucams divos virzienos, tādēļ autovadītāji brauc pa ietvi, neņemot vērā, ka no blakus esošo māju kāpņutelpām var izskriet kāds bērns vai notikt kāda cita nelaime.

Problēma slēpjas tajā, ka automašīnu ir daudz un tās nedod ceļu pretī braucošajiem spēkratiem, kuriem šajā gadījumā ir priekšroka. Līdz ar to tuvējo māju iedzīvotāji ar savām automašīnām nevar tikt laukā no pagalma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji pauž, ka risinājums būtu šeit izveidot vienvirziena ietvi, taču tad jārēķinās, ka tuvējā uzbraukšana uz Gramzdes ielu būs krietna gabaliņa attālumā.

Kamēr nekas netiek darīts, autovadītāji rada bīstamas situācijas, turklāt daži kļūst arī agresīvi noskaņoti un vietās, kur būtu jādod priekšroka pretī braucošajiem, spītīgi ceļu nedod.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas