Būvnieki uz ceļa aizmirsuši pamatīgu bruģa gabalu – pēc Skaties.lv intereses tas tiek aizvākts no ceļa

0 komentāri

Portāla Skaties.lv lasītāji Stabu un Kr. Barona ielas krustojumā novērojuši atstātu pamatīgu bruģakmeni, kas, iespējams, apdraud satiksmes drošību.

Skaties.lv sazinājās ar Rīgas domes Satiksmes departamentu, kas informēja, ka bruģa bortakmeni, visticamāk, tur atstājuši ielas remonta veicēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šāda situācija nav pieļaujama un būvniekiem uzdots nekavējoties novērst nepilnības un atstrādātu bruģa bortakmeni vietā. Speciālisti devušies uz notikuma vietu, lai pārbaudītu, kāpēc šāda situācija ir radusies,” portālam Skaties.lv pauda Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Jāatgādina, ka Kr. Barona visā garumā vēl joprojām ir būvdarbu zona un būvdarbi tiks atsākti līdz ar labvēlīgu laikapstākļu iestāšanos.

“Satiksmes departamenta speciālisti regulāri pārbauda un seko līdzi būvdarbu kvalitātei, defekti, kas atklājušies pēc seguma nomaiņas kā iesēdumi, saplaisājis betona bruģis vai citas nepilnības tiks novērstas garantijas ietvaros par uzņēmēja līdzekļiem,” pauž Rīgas domes pārstāve.

Foto!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas