Brūkošie autoceļi beidzot arī valdības dienas kārtībā

0 komentāri

Pēc premjeres Laimdotas Straujumas iniciatīvas šodien tiks lemts par Autoceļu padomes atjaunošanu, līdz ar ko brūkošie autoceļi beidzot ir arī valdības dienas kārtībā.

Padomes atjaunošanas nolūks ir ieviest vienotu valsts politiku autoceļu jomā, lai beidzot ceļu remonti notiktu laikus un kvalitatīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sanāksmē otrdien, 10. jūnijā, piedalīsies premjere Laimdota Straujuma, satiksmes ministrs Anrijs Matīss, finanšu ministrs Andris Vilks un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš, kā arī biedrības “Latvijas ceļu būvētājs” vadītājs Andris Bērziņš un par ceļiem atbildīgie valsts uzņēmumi.

Sanāksmē tiks uzklausītas atbildīgās institūcijas par ceļu atjaunošanas programmu.

Autoceļu padome jau darbojās pirms vairāk nekā 2 gadiem – laikā, kad Satiksmes ministriju vadīja Uldis Augulis, taču pēc tam tās darbība pieklusa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas