Brīvdienās būs slēgta 11. novembra krastmala; šoreiz velobraucēju dēļ

0 komentāri

Šajās brīvdienās Rīgā jārēķinās ar būtiskiem sastrēgumiem. Iemesls – kārtējās sportiskās aktivitātes. Svētdien notiks Rīgas velomaratons.

Tāpēc jau no rītdienas septiņiem vakarā transportlīdzekļiem būs slēgta 11. novembra krastmala. Un tā tas būs līdz svētdienas astoņiem vakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt daudzviet, īpaši Vecrīgā un tās tuvumā, būs liegts arī apstāties un stāvēt. Pats velomaratons sāksies svētdien plkst. 10.00 no rīta. Tas notiks jau 32. reizi un būs iespēja piedalīties kādā no trīs distancēm.

Profesionālie sportisti aicināti pieteikties 95 kilometrus garajai sporta distancei, amatieriem – 31 kilometru gara distance, bet ģimenēm un iesācējiem būs 16 kilometru garš brauciens.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas