Brīdina par satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā

0 komentāri
Brīdina par satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā
FOTO: LETA

Tuvāko dienu laikā Rīgas ielās tiks sākti ceļu remontdarbi. Autovadītāji tiek brīdināti par iespējamiem satiksmes traucējumiem. Remonta zonās asfaltēšanas darbu laikā iespējami papildu satiksmes ierobežojumi.

Ceturtdien, 11.septembrī, tiks sākti remontdarbi Rostokas un Jāņa Endzelīna ielas posmā no Rostokas līdz Priedaines ielai, kur autovadītājiem turpmāk jārēķinās ar ātruma ierobežojumu 30 km/h, braucamās daļas sašaurinājumu un aizliegumu ielas malās novietot automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tuvāko dienu laikā remontdarbi tiks sākti arī Lilijas ielas posmā no Dagmāras līdz Buļļu ielai, Volguntes ielā, Stūres ielā, Braslas ielā no Ieriķu ielas līdz Vestienas ielai un no Braslas ielas līdz Stopiņu ielai, kā arī Mazajā Krūmu ielā.

Visas iepriekšminētās ielas un to posmi remontdarbu laikā būs caurbraucami, izņemot Stūres ielu, kur būs atļauts iebraukt tikai tās iedzīvotājiem. Visās ielās tiks noteikts ātruma ierobežojums 30 km/h, autovadītājiem jārēķinās ar braucamās daļas sašaurinājumu un automašīnu stāvēšanas aizliegumu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas