Benzīna un dīzeļdegvielas cena mazumtirdzniecībā pieaugusi par vienu centu

0 komentāri

Sekojot naftas produktu cenu izmaiņām, kopš vakardienas degvielas cena benzīnam un dīzeļdegvielai mazumtirdzniecībā ir pieaugusi par vienu centu,  informē uzņēmumā Statoil Fuel&Retail Latvia.

Kā skaidro uzņēmuma degvielas kategorijas vadītājs Armands Žubulis, patlaban, salīdzinot ar janvāra vidu, degvielas produktu cenas pasaules biržās ir pieaugušas attiecīgi par 29% benzīnam un par 23% dīzeļdegvielai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban vidējā 95.benzīna un dīzeļdegvielas cena Statoil degvielas uzpildes staciju tīklā ir 1,084 eiro par litru.

Degvielas cenu apskats, kopš vakardienas cenu par vienu centu litrā ir paaugstinājuši arī degvielas tirgotāji Lukoil un Neste. Lukoil litrs benzīna šodien maksā 1,073 eiro un dīzeļdegviela – 1,076 eiro, bet Neste – 95. markas benzīna un dīzeļdegvielas litrs maksā 1,067 eiro litrā.

Kā ziņots, naftas cenas pasaules tirgū pirmdien piedzīvojušas kāpumu saistībā ar naftas eksportētājvalstu organizācijas OPEC prognozēm par jēlnaftas ieguves apjoma kritumu ASV. ASV vieglās jēlnaftas West Texas Intermediate (WTI) cena marta piegādēm pirmdien tirdzniecības sesijas noslēgumā palielinājās par 1,17 dolāriem – līdz 52,86 dolāriem (46,88 eiro) par barelu. Savukārt Londonas Brent jēlnaftas cena pieaugusi par 0,54 dolāriem – līdz 58,34 dolāriem (51,74 eiro) par barelu.

Iepriekšējo reizi Latvijas degvielas tirgotāji palielināja degvielas litra cenu par diviem centiem litrā 5. februārī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas