Benzīna cenas nokritušas līdz zemākajam līmenim pēdējo trīs gadu laikā

0 komentāri

Reaģējot uz naftas cenu kritumu pasaules tirgū, Latvijas degvielas uzpildes stacijas šodien jūtami samazinājušas benzīna cenas. Tās nokritušas līdz zemākajam līmenim pēdējo trīs gadu laikā.

Latvijas lielākie degvielas tirgotāji Neste un Statoil samazinājuši cenas benzīnam par trim centiem un dīzeļdegvielai par vienu centu. Tādējādi kopš vasaras cenas benzīnam samazinājušās par aptuveni 20 centiem litrā, bet dīzeļdegvielai – par 14-17 centiem litrā.

Tikmēr naftas cenas pasaules tirgū krīt līdz jauniem rekordzemiem līmeņiem. Londonas biržā jēlnaftas cena pazeminājusies līdz apmēram 65 dolāriem par barelu, kas  ir zemākā cena pēdējos piecos gados.

Naftas cenas kritumu ir izraisījusi pasaules ekonomikas attīstības palēnināšanās. Papildu spiedienu radījis vēl naftas eksportētājvalstu organizācijas OPEC lēmums nesamazināt naftas ieguves apjomu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas