Bedres ne tikai uz ceļiem, bet arī pagalmos

1 komentārs

Bedre uz bedres, ielāps uz ielāpa – tādas ir Rīgas un visas Latvijas ielas. Diemžēl namu iekšpagalmi nav ne par mata tiesu labāki. Drīzāk pat stāvoklis daudzviet ir kritisks. Tā ir arī Ēveles ielā Rīgā, kur mūsu skatītājs Agris vakar sabojāja savu automobili.

Vakar pa dienu Agris atbrauca apciemot mammu. Iebrauktuve Ēveles ielas 5. nama pagalmā viņam jau labi zināma. Jābrauc šeit ar bruņurupuča ātrumu, un arī tad nav teikts, ka izdosies izbraukt cauri bez automašīnas apakšējās daļas atsišanas. Diemžēl vakar bija tā reize, kad nelīdzēja arī lēnā braukšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceļu kā iebrauktuvi uz mājām izmanto arī tuvējās 12 stāvu mājas iedzīvotāji, līdz ar to satiksmes intensitāte ir liela. Turklāt arī sastrēgumu laikā šis posms tiek izmantots kā apbraucamais ceļš.

Rīgas namu pārvaldnieka pārstāve Santa Vaļuma atzīst, ka problēma šā nama iekšpagalmā tiešām ir nopietna, taču šogad vēl remonts nav ieplānots, jo vispirms ēkām jāsataisa skursteņi un brūkošās sienas – tā šobrīd ir prioritāte.

Tomēr jāatzīst, ka abām mājām ir lieli komunālie parādi – attiecīgi 4 un 16 tūkstoši eiro. Līdz ar to Agra sniegtās ziņas, ka kaimiņos esošā 12 stāvu māja vēlētos piedalīties ceļa remontdarbu izmaksu segšanā, ir laba ziņa.

Šobrīd Rīgas namu pārvaldnieks konkrētajā ceļa posmā veiks apsekošanu, un kā pagaidu variants tiek solīta šķembu iebēršana milzīgajās bedrēs.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ybybyb
    0

    ybybyb

    uz latvijas bedrem celu nav uz vacija uz celiem bedru nav

    24.05.2015 20:28

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas