Avāriju galvenais iemesls – pārgalvīga braukšana, uzskata iedzīvotāji

0 komentāri

Lielākā daļa jeb 76% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju par galveno ceļu satiksmes negadījumu iemeslu uzskata pārgalvīgu braukšanu, proti, pārsniegtu atļauto braukšanas ātrumu, nekorektu uzvedību satiksmē un citu pārgalvīgu rīcību, atklāj jaunākā TNS iedzīvotāju aptauja.

Savukārt 66% iedzīvotāju kā avāriju galveno iemeslu min nepietiekamu ceļu uzturēšanu – nepietiekamu sniega tīrīšanu, pretslīdes materiālu kaisīšanu u.tml.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt trešais biežāk norādītais iemesls ir sliktas kvalitātes ceļi. Šādu atbildi pie galvenajiem negadījumu iemesliem norādījuši 59% respondentu.

Latvijas iedzīvotāji kā citus iemeslus norādījuši to, ka gājēji neievēro ceļu satiksmes noteikumus (35%), kā arī to, ka autovadītājiem ir nepietiekama pieredze braukšanai nelabvēlīgos laikapstākļos.

Jau ziņojām, ka traģiskās statistikas uz Latvijas ceļiem dēļ šobrīd jau tiek domāts par naudas sodu dubultošanu ātrumpārkāpējiem. Iespējams, tiks domāts arī par papildu obligātiem eksāmeniem tiem, kuriem jau ir autovadītāja tiesības.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas