Avāriju galvenais iemesls – autovadītāju bezatbildība, atzīst policija

0 komentāri

Lai mazinātu avāriju skaitu Latvijā, par drošību uz ceļa jārūpējas ne tikai autovadītājiem, bet arī ceļu infrastruktūras iekārtotājiem, tādēļ policija nosūtījusi lūgumu Satiksmes ministrijai steidzami risināt situāciju, lai, piemēram, ierīkotu uz ceļiem īpašas joslas, līdzīgi kā tas ir Lietuvā vai Igaunijā.

Policijas pārstāvis Artis Velšs raidījumā 900 Sekundes arī atzina, ka pagājušais mēnesis diemžēl dēvējams par “melno augustu”, jo tajā notikušas ļoti daudzas traģiskas avārijas ar letālām sekām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Nav kaut kāda vienojoša elementa šīm autoavārijām. [..] Galvenais iemesls tomēr ir vadītājs – dzīvs cilvēks, kurš vada transportlīdzekli. Galvenais iemesls tomēr ir šā vadītāja bezatbildība konkrētajā brīdī. Bezatbildība pret savu rīcību, atrodoties ceļu satiksmē. Respektīvi, es atrodos uz ceļu un vedu cilvēkus, es esmu atbildīgs par viņu dzīvību. Zināma pārgalvība dažādās situācijās.  Augustā šajos gadījumos ir arī pie vainas vadītāju nogurums,” atzina A. Velšs.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas