Autovadītāji sūdzas, ka velojoslas rada lielākus sastrēgumus

0 komentāri

Kamēr Latvijā notiek visai skaļa diskusija par to, kā labāk iekļaut velosipēdistus satiksmes plūsmā, autobraucēji akcentē, ka velojoslu izveide rada lielākus sastrēgumus.

Autovadītāji norāda, ka kopumā velobraucēji nereti rada satiksmes traucējumus. Tikmēr velosipēdisti aizstāv velojoslu ideju, jo tā sabiedrība tiek mudināta mazāk pārvietoties ar auto.

Rīgā otrdien notiks diskusija par velosipēdistiem ceļu satiksmē. Tajā piedalīsies Valsts policijas, CSDD un dažādu biedrību pārstāvji. Viens no šobrīd aktuāliem jautājumiem – vai ar velosipēdu drīkst pārvietoties pa ietvi. Ir iecere to ierobežot, jo riteņbraucējs var arī traucēt gājējiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas