Autovadītāji jaunos soda apmērus vērtē pozitīvi, tomēr daudzi savus braukšanas ieradumus nemainīs

0 komentāri

Līdz šim Latvijā bijuši mazākie sodi par atļautā ātruma pārsniegšanu salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības valstīm. Tajā pašā laikā mums ir lielākais ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo skaits. Policija cer, ka bargāki sodi autovadītājus disciplinēs.

Vairums autovadītāju ar jaunajiem sodu apmēriem vēl nav iepazinušies, taču kopumā šādas izmaiņas vērtē pozitīvi. Daudzi gan atzīst, ka savus braukšanas paradumus nemainīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daļai autovadītāju jaunie sodi varētu būt pa prātam. Piemēram, braucot pilsētā uz 60, atļauto 50 vietā sods bija no 7–15 eiro. Tagad par šādu pārkāpumu autovadītāji tiks vien brīdināti.

Tas, pēc policijas domām, nenozīmē, ka tiek legalizēta neliela ātruma pārsniegšana. Arī brīdinājums ir sods, un vairāki brīdinājumi ietekmēs nākamā soda apmēru.

Šobrīd Latvijā no 16 stacionārajiem radariem darbojas 13. Policijas rīcībā ir arī trīs pārvietojamie radari, un ar tiem tiek pieķerts vairāk pārkāpēju, jo autovadītājiem nav zināma to atrašanās vieta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas