Autovadītāj, no šodienas par iebraukšanu Jūrmalā nav jāmaksā

0 komentāri

No ceturtdienas, 1. oktobra, līdz nākamā gada 1. aprīlim nav jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalā. Iebraukt bez maksas kūrortpilsētā rudens un ziemas periodā var jau trešo gadu.

Pavasarī, atsākoties iebraukšanas maksas režīmam, Jūrmalas pašvaldība plāno daļēji automatizēt caurlaižu iegādes kontroli, lai atvieglotu Pašvaldības policijas darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš vasaras pie Priedaines caurlaižu iegādes punkta izmēģinājuma režīmā darbojas iebraukšanas maksas kontroles sistēmas, kas fiksē iebraukušo automašīnu reģistrācijas numurus un salīdzina tās ar iebraukšanas atļauju datubāzēm. Rudens un ziemas periodā turpināsies sistēmu pārbaude, un plānots, ka tās sāks darboties 2016. gada pavasarī līdz ar iebraukšanas maksas režīma atsākšanos.

2015. gada sešu mēnešu periodā – no 1. aprīļa līdz 30. septembrim – nopirkti 889 tūkstoši vienreizējo caurlaižu iebraukšanai Jūrmalā. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu gandrīz dubultojies to pilsētas viesu skaits, kas iebraukšanas caurlaidi iegādājušies, izmantojot mobilos pakalpojumus.

Šogad ar mobilā tālruņa starpniecību nopirkti 93 tūkstoši caurlaižu, pērn – 55 tūkstoši. Kopējais pašvaldības ieņēmumu apjoms par transportlīdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā šogad ir 2,02 miljoni eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas